Workshop „Inovace v městské mobilitě“

Zveme vás na workshop „Inovace v městské mobilitě“ pořádaný spolkem CIVINET Česká a Slovenská republika ve spolupráci s EIT Urban Mobility a Metropolitním institutem Bratislavy. Připravili jsme pro vás inspirativní program plný inovativních projektů a technologií v oblasti městské mobility.

V rámci dopoledního programu se můžete přidat k odborné exkurzi pod vedením Metropolitního institutu Bratislava, která nabídne příklady dobré praxe infrastrukturních opatření a lokalit podporujících udržitelnou dopravu. Odpoledne bude věnováno prezentacím start-upů, které přinášejí nové nástroje a aplikace pro každodenní městskou mobilitu. Na závěr budete mít příležitost k síťování, individuálním konzultacím a prezentacím inovací.

Těšíme se na vaši účast! Akce je určena zejména pro zástupce měst, krajů a organizace zainteresované v oblasti udržitelné městské mobility a inovací. Vstup na akci je zdarma, stačí se pouze zaregistrovat.


Kdy: 25. 3. 2024
Kde: The Spot – místnost HotSpot (SKY PARK Offices, Bottova 2/A, 811 09 Bratislava)

Civinet
Mib
EIT
civitas
cdv
O nás
Kontakty
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a
636 00 Brno
Email: civinet@cdv.cz
Manažer sítě CIVINET Česká a Slovenská republika: Statutární město Olomouc
Sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Partneři CIVINET Česká a Slovenská republika: Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky

Ochrana osobních údajů
Copyright © 2024
CIVINET Česká a Slovenská republika je součástí iniciativy CIVITAS, programu financovaného EU, který usiluje o to, aby se udržitelná a inteligentní mobilita stala realitou pro všechny. Více informací – civitas.eu.