Studijní exkurze k cyklistické dopravě

Studijní exkurze určena pro zástupce českých a slovenských měst se zaměří především na opatření realizovaná v oblasti cyklistické (a pěší) dopravy. Navštívíme tři největší slovinská města – Lublaň, Maribor a Celje. O zkušenosti, dobrou praxi a případné výzvy se podělí zástupci jednotlivých měst, cyklokoordinátoři a další stakeholdeři. Věnovat se budeme také tématu plánování udržitelné městské mobility (v rámci workshopu vedeného sekretariátem CIVINET Slovinsko-Chorvatsko-Jihovýchodní Evropa) a účastníci cestující do Slovinska vlakem z Brna budou mít také možnost absolvovat krátkou exkurzi v centru rakouského Grazu.

Termín: 5 – 9. 6. 2023

Kapacita akce již byla naplněna. Je nám líto, ale registrace již není možná.

PROGRAM KE STAŽENÍ

Studijní exkurze je aktivitou realizovanou sekretariátem CIVINET Česká a Slovenská republika, Centrem dopravního výzkumu, v. v. i., a sekretariátem CIVINET Slovinsko-Chorvatsko-Jihovýchodní Evropa v rámci mezinárodního projektu CLIMASUM. Tento projekt je součástí Evropské iniciativy na ochranu klimatu (EUKI) Spolkového ministerstva hospodářství a ochrany klimatu (BMWK).

O nás
Kontakty
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a
636 00 Brno
Email: civinet@cdv.cz
Manažer sítě CIVINET Česká a Slovenská republika: Statutární město Olomouc
Sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Partneři CIVINET Česká a Slovenská republika: Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky

Ochrana osobních údajů
Copyright © 2024
CIVINET Česká a Slovenská republika je součástí iniciativy CIVITAS, programu financovaného EU, který usiluje o to, aby se udržitelná a inteligentní mobilita stala realitou pro všechny. Více informací – civitas.eu.