Seminář „Tvorba SUMP a související výzvy“

S čím se potýkají města a zpracovatelé při vytváření plánu udržitelné městské mobility? Co změnit v přípravě a jak lépe spolupracovat, tak, aby vznikl kvalitní dokument, který přinese požadované změny? Jakou novou metodickou podporu mohou města a zpracovatelé při přípravě a procesu tvorby SUMP využívat?

Přijďte zjistit odpovědi na seminář v Hradci Králové a načerpat inspiraci od měst, která svůj plán udržitelné městské mobility právě implementují. Seminář organizuje Centrum dopravního výzkumu, v. v. i., sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika a Statutární město Hradec Králové.

Akce je určena pro vedení měst a krajů, pracovníky odborů dopravy a rozvoje, koordinátory městské mobility, zástupce ministerstev a dalších subjektů zainteresovaných v oblasti udržitelné mobility.

Zaregistrujte se ještě dnes! Stačí vyplnit registrační formulář.

Seminář je aktivitou realizovanou v rámci mezinárodního projektu CLIMASUM. Tento projekt je součástí Evropské iniciativy na ochranu klimatu (EUKI) Spolkového ministerstva hospodářství a ochrany klimatu (BMWK).


O nás
Kontakty
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a
636 00 Brno
Email: civinet@cdv.cz
Manažer sítě CIVINET Česká a Slovenská republika: Statutární město Olomouc
Sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Partneři CIVINET Česká a Slovenská republika: Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky

Ochrana osobních údajů
Copyright © 2024
CIVINET Česká a Slovenská republika je součástí iniciativy CIVITAS, programu financovaného EU, který usiluje o to, aby se udržitelná a inteligentní mobilita stala realitou pro všechny. Více informací – civitas.eu.