Seminář: "Air + Mobility: Trendy a výzvy v zelené mobilitě"

Zveme Vás na seminář, který se zaměří na moderní trendy v městské mobilitě – od elektromobility a vodíkové mobility až po možnou budoucnost využití dronů. Během semináře se setkáte s odborníky a lídry v oblasti dopravy, kteří představí nejnovější trendy, technologie, výzvy a řešení v oblasti bezemisní dopravy, elektromobility, plánování městské hromadné dopravy a dalších klíčových aspektů udržitelné mobility. Akci organizujeme ve spolupráci s Centrem dopravního výzkumu, v. v. i.

Termín: 23. 11. 2023, 9:00–12:15

Místo konání: Centrum dopravního výzkumu, Líšeňská 33a, Brno

Přijďte se zapojit se do diskuze o udržitelné mobilitě s odborníky a zástupci jiných měst, sdílet své zkušenosti a navázat užitečné kontakty pro budoucí spolupráci. Získejte aktuální informace o nejnovějších trendech v oblasti městské dopravy a mobility, inspirujte se konkrétními řešeními a plány měst a zjistěte, jakým způsobem mohou inovace a nové technologie posunout udržitelnou dopravu ve Vašem městě.

Program semináře

Registrovat se!

Účast na akci je zdarma. Registrace je otevřena do 17. 11. 2023 nebo do vyčerpání kapacity.

Těšíme se na Vaši účast a společné diskuse o výzvách budoucnosti městské dopravy.

O nás
Kontakty
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a
636 00 Brno
Email: civinet@cdv.cz
Manažer sítě CIVINET Česká a Slovenská republika: Statutární město Olomouc
Sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Partneři CIVINET Česká a Slovenská republika: Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky

Ochrana osobních údajů
Copyright © 2024
CIVINET Česká a Slovenská republika je součástí iniciativy CIVITAS, programu financovaného EU, který usiluje o to, aby se udržitelná a inteligentní mobilita stala realitou pro všechny. Více informací – civitas.eu.