Nová interaktivní e-brožura CIVITAS představuje úspěšný příběh Brna

Představujeme elektronickou interaktivní publikaci z edice „CIVITAS Success Story“, kterou společně vytvořily CIVITAS, sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika a Statutární město Brno.

Publikace navazuje na konferenci Urban Mobility Days 2022 (jedna z největších evropských konferencí v oblasti dopravy), která se v loni v září uskutečnila v Brně, a především CIVITAS workshop měst pro výměnu regionálních zkušeností, a představuje úspěchy Brna a jeho metropolitní oblasti v oblasti plánování udržitelné mobility a veřejné dopravy. Brno a celý Jihomoravský kraj mohou být inspirací pro ostatní města dobře fingujícím systémem integrované veřejné dopravy a úspěšného využívání nástroje ITI.

Čím je brožura interaktivní? Především obsahem celé řady dynamických prvků, včetně infografiky a videorozhovorů se zástupci Statutárního města Brna, sítí CIVINET, KORDIS JMK a Ministerstva pro místní rozvoj ČR.

Prohlédněte si právě zveřejněnou českou verzi e-brožury (v neinteraktivní podobě) a inspirujte se zkušenostmi města Brna!

Anglická verze e-brožury byla vydána v listopadu 2022 a v plně interaktivní podobě je dostupná na: https://civitas.eu/e-publications.

O nás
Kontakty
Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Líšeňská 33a
636 00 Brno
Email: civinet@cdv.cz
Manažer sítě CIVINET Česká a Slovenská republika: Statutární město Olomouc
Sekretariát CIVINET Česká a Slovenská republika: Centrum dopravního výzkumu, v. v. i.
Partneři CIVINET Česká a Slovenská republika: Ministerstvo dopravy ČR, Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky

Ochrana osobních údajů
Copyright © 2024
CIVINET Česká a Slovenská republika je součástí iniciativy CIVITAS, programu financovaného EU, který usiluje o to, aby se udržitelná a inteligentní mobilita stala realitou pro všechny. Více informací – civitas.eu.