Webinář: Cyklistická doprava a mikromobilita – hnací motor v oblasti udržitelné městské mobility?

Jménem sítě měst CIVINET Česká a Slovenská republika, z. s., a Centrem dopravního výzkumu, v. v. i., Vás zveme na webinář zaměřený na cyklodopravu a mikromobilitu z pohledu Slovenska i sousedních zemí, který se uskuteční ve středu 16. června 2021 v čase 10:00 –14:15 hod.

Co Vás čeká?

  • Informace o aktuální podpoře cyklistické dopravy na Slovensku ze strany státu, možnostech její podpory ve městech skrze kampaně a využití dat z nich získaných
  • Úvod do problematiky legislativního vymezení prostředků s elektrickým pohonem v Česku
  • Pohled provozovatele mikromobility na standardy jejího provozu ve městech
  • Zahraničním hostem webináře bude Antal Gertheis, generální ředitel Mobilissimus Ltd., který doplní poznatky a zkušenosti z Česka a Slovenska o pohled na stav cyklistické dopravy v Maďarsku.

Webinář je určen pro zástupce vedení měst a krajů, pracovníky odborů dopravy a rozvoje, koordinátory městské mobility a pro zástupce subjektů zainteresovaných v oblasti cyklistické dopravy či mikromobility obecně.

Cena webináře pro zástupce nečlenských měst spolku CIVINET je 12 EUR/300 Kč. Výzva k úhradě faktury Vám bude doručena na e-mail do 14 dní od Vaší registrace na webinář.

K účasti na webináři se prosím registrujte do 14. června 2021 na: https://tinyurl.com/2t787s8w. Odkaz pro připojení se na webinář do aplikace ZOOM naleznete v potvrzovacím e-mailu.