Seminář „Čistá mobilita – jaká je aktuální situace a budoucnost v našich městech?“, Pardubice + online

Zveme Vás na seminář na téma „Čistá mobilita – jaká je aktuální situace a budoucnost v našich městech?“, který organizuje CIVINET Česká a Slovenská republika, z. s., a Centrum dopravního výzkumu, v. v. i., ve spolupráci s Městem Pardubice. Seminář nabídne pohled na cíle v oblasti alternativních paliv a čisté mobility v Česku a na Slovensku, jejich naplňování a související budoucí výzvy, i na konkrétní projekty a vize měst i regionů v oblasti elektromobility.

Co se na semináři dozvíte?

  • Jaké jsou cíle ČR v Národním akčním plánu čisté mobility a jaké výzvy nás v této souvislosti čekají?
  • Jak se daří plnit stanovené cíle? Jaký je aktuální stav elektromobility v ČR?
  • Jak se vyvíjí elektromobilita a alternativní paliva na Slovensku?
  • Jaké projekty města realizují a jaké jsou vize na municipální úrovni?
  • Jak jsme na tom z hlediska dobíjecí infrastruktury?

Seminář je určen pro zástupce ministerstev, vedení měst a krajů, pracovníky odborů dopravy a rozvoje, koordinátory městské mobility a pro zástupce subjektů zainteresovaných v oblasti elektromobility, alternativních paliv a čisté mobility.

Kdy: 17. února 2022, 10:00

Kde: Magistrát města Pardubic – radnice, Pernštýnské nám. 1/1, 530 02 Pardubice I-Staré Město + online prostřednictvím aplikace ZOOM

Využijte příležitosti k osobnímu setkání a networkingu. V případě, že se nemůžete zúčastnit přímo v Pardubicích, budeme rádi, pokud se k semináři připojíte online.

Těšíme se na Vaši účast!


Seminář je součástí implementace projektu CLIMASUM. Projekt je podpořen z Evropské iniciativy na ochranu klimatu (EUKI) německého Spolkového ministerstva pro životního prostředí, ochranu klimatu a jadernou bezpečnost (BMU). Více o Evropské klimatické iniciativě (EUKI): www.euki.de/en .

Climasum 01
Představujeme projekt CLIMASUM 01
Climasum 02